ALIŞVERİŞ SEPETİNİZ (BOŞ) HESAP YÖNETİMİ
Merhaba, üye girişi yapmak için tıklayın.

Hakkımızda

Caribi Bulgaristan merkezli olup Türkiye´nin ve Avrupa'nın çeşitli illerindeki satış noktalarıyla oto parfümü ve kozmetiği sektöründe  yıllardır üretim ve ihracat yapmaktadır. Caribi istikrarlı şirket politikasıyla ve dengeli büyümesiyle sürekli bir yükseliş grafiği çizmektedir. Bu durum firmanın Bulgaristandaki başarısını uluslararası boyuta taşıyarak  yurtdışında Türkiye ve Avrupa başta olmak üzere yaptığı ihracatlarla müşteri ağını hızla genişletmektedir.

Caribi, uzman araştırma ekibinin yurtiçi ve yurtdışı market araştırmaları sonucunda belirlediği yeni ürünleriyle üretim yelpazesini genişletip kendi tescilli markalarıyla ürün kalitesinden asla ödün vermeden müşteri ailesine en uygun fiyat ve sağlık standartlarında ürünlerini sunmaktadır. Caribi en son üretim teknolojisi ile rekabetin üst seviyesine ulaşmıştır.

Misyon

Caribi olarak, misyon politikamız, sizlere verdiğimiz kaliteli hizmetin standartlarını geliştirip, en iyi hizmeti aldığınıza dair sizleri temin edebilmektir.  Hedefimiz, ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirip sizlerin talep ve beklentilerini en iyi şekilde karşılamaktır.

Vizyon

Vizyon politikamız, Avrupa ve Türkiye ağında satış yaptığımız müddetçe en iyi ve lider marka olmak en büyük hedefimizdir. Kaliteden ve hizmetten hiçbir şekilde ödün vermeyerek en büyük ürün yelpazesi ile alanımızda en büyük hizmet ağı olmak için sizlerle birlikteyiz.